Aylık arşivMart 2018

Kameralı Canlı Sohbet

Hani insanlar bazen arayış içine düşer ne yapsa ne etse bir türlü içinden kurtulamaz sataşacak dalacak konuşacak yada ne biliyim akla gelmeyen bir saçmalık yapacak ancak rahatlayacak ama bundan dolayı sorumlu olmayacak yük taşımayacak anı anlık yaşayacak işte azarchat.com size bunu sunuyor kameralı chat ler de gelinecek en son yer en son nokta özgürce vakit geçirecek sınırsız muhabbet edecek ve canlı sohbetlerde bulunacaksınız. azar chat la her girdiğiniz anı unutulmaz yaşamanız mümkün kameralı canlı sohbet chat yapmanız mümkün bunları yaparken keyif almanız mümkün sizce de denenmez mi sizce de alışkanlık olmaz mı bizde öyle oldu alıştık bakmadan slm vermeden haber almadan duramaz olduk teşekkürler azar chat vermiş olduğu özgürlük için kameralı chat lerin bir numarası telefonla canlı sohbetin de bir numarası emeğinize sağlık

Kameralı Chat

Son yıllarda oldukça ilgi gören azar chat sohbet siteleri ve uygulamaları, teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yeni özellikler ile güncellenerek karşımıza çıkmaktadır. Sohbet siteleri ve uygulamaları ile ilk tanıştığımız yıllarda, sadece yazışmalar ile sohbet edilirken, zamanla sesli ve görüntülü sohbet özellikleri ile kullanıcılara sunulmuştur. Ücretli veya ücretsiz gibi kategorilere ayrılan sohbet uygulamaları ve sohbet siteleri tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

KAMERALI SOHBETTE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER Bir çok alanda olduğu gibi, sohbet sitelerinde ve sohbet uygulamalarında da kötü niyetli ve sahte profilli kullanıcılara rastlamanız mümkün. Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey, karşınızda ki kullanıcının profil bilgilerini incelemeniz ve bunun doğru olup olmadığı konusunda bilgi edinmenizdir. Sahte resimler ve yanlış bilgiler ile iyi niyetinizi su istimal edecek bir çok sahte kullanıcı ile karşılaşmanız yüksek olasılıktır. Hatta bu kişiler ile sohbetiniz ilerlediğinde, sizden yardım amaçlı para talebinde de bulunabilirler.

KARŞINIZDA Kİ KİM ?

Peki kameralı chat ne kadar güvenilir? Karşınızda ki kullanıcı gerçek bir kullanıcı ise kameralı sohbet etmek güvenli sayılabilir. Teknoloji ile birlikte gelişen uygulamaları kullanarak, kameralı sohbet esnasında, sizin görüntünüzü kullanıp farklı yerlerde kullanabilirler. Bu sebep ile kameralı sohbet yapacağınız kişiyi iyi tanımanız, tanımadığınız bir kişi ile yapacağınız sohbete nazaran daha güvenilir olacaktır.Farklı bir sahtekarlık yöntemi ise kameralı sohbet esnasında, karşınızda ki kişinin aslında bir video olduğudur. Önceden yüklenmiş bir videoyu, farklı programlar aracılığı ile kendisiymiş gibi gösterebilir ve iyi niyetinizden faydalanabilirler. Bu sebeple karşınızda ki kişinin kim olduğunu bilmeniz, kameralı sohbetinizin güvenliği açısından çok önemlidir.

Kameralı Sohbet

Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün sanal alemde farklı programlar ortaya çıkmaktadır. Bu programlardan kimisi fayda sağlarken kimisi de aksine zarar vermektedir. Bunlardan birisi de insanların sanal bağlantı üzerinden birbirleriyle kameralı sohbet ettikleri programlardır.

Sanal Sohbetler; İnternet üzerinden yazılı ve görüntülü olmak üzere iki şekilde sohbet edilmektedir. Yazılı sohbet, klavye üzerinden iki tarafın yazışmaları neticesinde birbirlerine atmış oldukları mesajlardan ibaret olmaktadır. Görüntülü sohbet, bilgisayarın kendinde veya harici olarak kullanılan kameralar sayesinde yapılmaktadır. Bu sohbet kameraları sayesinde uzakta ve belki de hiç tanımadığımız biriyle sohbet etme imkanı bulmaktayız.

Kameralı Sohbetin Faydaları; Bu sohbetler kötü amaçlar için kullanılmadığında iletişimi güçlendirme ve insanlar arasında yakınlaşma duygularını arttırdığı görülmektedir. Bunun yanında kişisel gelişime katkı sağladığı da söylenebilmektedir. Tanımadığımız insanlarla tanışmamızı sağlamaktadır. Bunun yanında ailenizden uzakta olduğunuz zamanlarda kolay bir şekilde aile bireyleri ile iletişim sağlanmaktadır.Çeşitli siteler vasıtasıyla bu tür sohbetler gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar ekranında görüntülü olarak konuştuğumuz kişi sanki yanımızdaymış gibi hissettirerek azar chat kameraları bize bu duyguyu yaşatmaktadır. Sadece bilgisayar değil; tablet, telefon ve bunlara benzer cihazlar yardımıyla da sohbet edilmektedir. Kameralı yapılan sohbetin yazılı sohbete göre farkı konuştuğun kişinin gerçek insan olduğunu görebilmektedir. Sonuçta yazışırken insan tanıdığı bir değilse kimle yazıştığını bilememektedir.Teknolojiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik girmiştir. İnsanlar eskiden birbirlerini görmediği sürece tanışma imkanı yokken şimdi dünyanın öbür ucundaki biriyle yakın arkadaş olabilmektedir.

Azar-Chat Yetişkin Sohbet

Erkek ve kadınların azarchat konuları farklılık gösterir. Erkekler bir araya geldiklerinde spor, seks, eğlence, futbol ve siyaset konularında uzmanlık kazanmışlardır. Saatlerde bu konular üzerinde konuşurlar. Sonucu genellikle olmaz ucu açık konuşmalardır ve en son iki türlü biter ya güler ve tokalaşarak ayrılırlar ya da tam tersi, kavga çıkar. Kadınlarda ise bu konu bir kaç dala ayrılır:

Kız Çocukları; Bebeklerinden, evdeki sorunlardan ve genellikle kıyafetlerden konuşurlar.

Ergen Kızlar; Okuldaki en yakışıklı erkekten, hangi erkeğe kendilerini nasıl güzel gösterebileceklerinden, moda ve trendlerden en popüler müzikten konuşurlar.

Yetişkin Kadınlar; Ayakları üzerinde nasıl dura bileceklerinden maddi bolluğa nasıl ulaşacaklarından. Hangi işlerin kendilerine uygun olduğundan bu konular yetişkin kadınlar için çok önemlidir.Yetişkin Kadınları 2 gruba ayırırız:

Sevgilisi olan yetişkinler; maddi anlamda nasıl ayakta kalacakları konusunu aşmış ve üzerine sevgili eklemiştir. Bu kulvar en zorlayıcı gibi görüne bilir. Zaman geçirememenin verdiği tedirginlik, kıskançlık gibi konular konuşurlar.Sevgilisi olmayan yetişkinler, genelde mutlu olduklarını huzurlu oldukları konularında konuşur kendilerini ikna edemedikleri için karşı tarafı ikna edeceklerini sanırlar. Pek kanmayın içlerinde doğru insanı bulma dürtüsü vardır. Bu sohbetlerine yansır.Evli Kadınlar ise en çok sohbet konusuna sahiptirler. Sevgililik, Nişanlılık, Kıskançlık, Evlilik, Sevdikleri her şeyden ve sevmedikleri her şeyden konuşurlar. Erkekler ve Kadınların konuları arasında dağlar kadar fark vardır.

Azar-Chat

Merhaba Degerli AzarChat.Com Kullanıcılarımız; Bildiğiniz gibi dünyanın en ünlü uygulamasına sahip olan azar görüntülü ve sesli sohbet uygulaması olan azar ile insanlarımız tüm dünyadan katılım sağlayarak karşı karşıya gelip birbirleri ile hiç tanışmış olmadan chat ve sohbet edebiliyorlar. uygulamamız azar google play üzerinden indirip mobilden kullanım sağlayanların yanı sıra şimdide sizlere web üzerinden yani bilgisayarlarınız ve tabletleriniz üzerinden ve aynı zaman da yine mobilden de kullanabileceğiniz azar chat sesli ve görüntülü sohbet sitemizi geliştirdik ve sizlere sunuyoruz. ve üstelik tamamen ücretsiz olacaktır. web olarak acılan sitemizde yine aynı şekilde tüm özellikleri kullanabileceksiniz. şimdiden keyifli sohbetler dileriz.

http://www.azarchat.com/ sunar.