Azar Sohbet Ücretli...

Azar Sohbet Ücretlimi? 4 Nisan 2020, Cumartesi 0 5698

Merhaba değerli azarchat.com kullanıcılarımız; Sohbet panelimiz dün itibari ile açılmıştır. Sohbet panelimiz ücretli ve ücretsiz iki bölüme ayrılmıştır bunlardan şöyle bahsedecek olursak;

AZAR’da Neler Ücretsiz?
Azar Sohbette Misafir Ve Üyelikler Ücretsiz Olup Bu Sınıflar Sistemimizin Misafir Girişi Üyelik Profil Oluşturma Kişiler Arası Özel Mesajlaşma fotoğraf Video Ve Ses Yollama Mikrofonda Sesli Konuşma Ve Görüntülü Konuşma Gibi Bir Çok Özelliği Kullanabilmektedir.

AZAR’da Neler Ücretli?
Azar Sohbet‘te Yetkili Olmak Ücetli’dir. Yani Yıldız ( RÜTBE ) Sınıflarına Göre Ücretlendirme Yapılmaktadır.

Bu Rütbe’ler Şu Şekilde Sıralanmıştır.( Operatör,Admin,Chat Admin,Süper Admin,Agent,Süper Master,King,Boss,Lord) Şeklinde Sınıflarına Göre Ücretlendirilmiştir.

Peki Ücretli Yetki Ne İşe Yarar?

Azar Görüntülü Sohbet Odalarımızda Kendinize Özel Bir Oda Açarak Odanızı Kendi Zevkinize Göre Düzenleyebilir Arka Plan Resimleri Oda Radyonuzu Ekleyebilirsiniz. Sadece Bununla Sınırlı Kalmayıp Sistem Kullanıcılarının Tamamı İle Özel Görüntülü Ve Sesli Konuşabilirsiniz. Ve Daha Sayamadığımız Bir Çok Özellik Sizinle Olacaktır.

Azar Sohbette Dünyanın Dört Bir Yanından İnsanlarla Din Dil Irk Mezhep Ayrımı Yapmadan Dilediğince Sohbet Yap. Ortamını Kur Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkar. Azar Sohbet Türkiye Cumhuriyeti Yasalarının Tamamını Kapsamaktadır. Lütfen Sistem İçerisinde Olumsuz Örnek Olabilecek Davranışlardan Uzak Durunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Azar Chat

azar chat ücretsiz üyeliksiz kayıtsız misafir girişleri ile bay ve bayanların ortak buluşma noktası.

Azar Sohbet

Azar Sohbet ücretsiz üyelikleri ile kayıt olabilir kendinize özel bir profil oluşturabilirsiniz dilediğinizce yeni insanlarla tanışıp sohbet muhabbet edebilirsiniz

Azar Web

Azar web bilgisayardan ve tüm mobil akıllı cihazlarınızı destekler tüm özellikleri ücretsiz kullanmanızı sağlar.

azar web azar web