Azar Sohbet Ücretlimi?

Ana Sayfa / Azar Sohbet Ücretlimi?

Azar Sohbet Ücretlimi?

admin     04-04-20     Azar Sohbet Ücretlimi?     Azar Sohbet Ücretlimi?     34 Görüntülenme

Merhaba değerli azarchat.com kullanıcılarımız; Sohbet panelimiz dün itibari ile açılmıştır. Sohbet panelimiz ücretli ve ücretsiz iki bölüme ayrılmıştır bunlardan şöyle bahsedecek olursak;

AZAR’da Neler Ücretsiz?
Azar Sohbette Misafir Ve Üyelikler Ücretsiz Olup Bu Sınıflar Sistemimizin Misafir Girişi Üyelik Profil Oluşturma Kişiler Arası Özel Mesajlaşma fotoğraf Video Ve Ses Yollama Mikrofonda Sesli Konuşma Ve Görüntülü Konuşma Gibi Bir Çok Özelliği Kullanabilmektedir.

AZAR’da Neler Ücretli?
Azar Sohbet‘te Yetkili Olmak Ücetli’dir. Yani Yıldız ( RÜTBE ) Sınıflarına Göre Ücretlendirme Yapılmaktadır.

Bu Rütbe’ler Şu Şekilde Sıralanmıştır.( Operatör,Admin,Chat Admin,Süper Admin,Agent,Süper Master,King,Boss,Lord) Şeklinde Sınıflarına Göre Ücretlendirilmiştir.

Peki Ücretli Yetki Ne İşe Yarar?

Azar Görüntülü Sohbet Odalarımızda Kendinize Özel Bir Oda Açarak Odanızı Kendi Zevkinize Göre Düzenleyebilir Arka Plan Resimleri Oda Radyonuzu Ekleyebilirsiniz. Sadece Bununla Sınırlı Kalmayıp Sistem Kullanıcılarının Tamamı İle Özel Görüntülü Ve Sesli Konuşabilirsiniz. Ve Daha Sayamadığımız Bir Çok Özellik Sizinle Olacaktır.

Azar Sohbette Dünyanın Dört Bir Yanından İnsanlarla Din Dil Irk Mezhep Ayrımı Yapmadan Dilediğince Sohbet Yap. Ortamını Kur Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkar. Azar Sohbet Türkiye Cumhuriyeti Yasalarının Tamamını Kapsamaktadır. Lütfen Sistem İçerisinde Olumsuz Örnek Olabilecek Davranışlardan Uzak Durunuz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Azar Chat

Azar Görüntülü Sohbet

Azar Canlı

Hemen Yerinizi Alın!

© Copyright 2020 AzarChat.Com