Azar Türkiye

Azar Türkiye 7 Mart 2020, Cumartesi 4 939

Merhaba değerli azar chat.com kullanıcıları web sitemiz hiçbir Kar amacı gütmeyen bir sohbet sitesidir ticari amaçla kurulmamıştır ve aktif olduğu süreç içerisinde böyle kalacaktır Türkiye’den katılan değerli Azarchat, kullanıcılarımıza sohbet odalarımızın girişlerini tamamen açıyoruz sizler web sitemize Giriş yaparak gerek Azar Türkiye içerisinde gerek yurt dışında Gurbetçi Türk vatandaşlarımız ile WhatsApp Skype gibi uygulamaların benzer özelliklerini hiçbir Ücret ödemeden Azarchat.com aracılığı ile kullanabilirsiniz bu tarz sitelerin çok nadir bulunduğu bir zamanda sitemiz sesli görüntülü sohbet platformunda yerini almıştır. Hiçbir uygulama indirmeden Buna gerek duyulmadan tek yapmanız gereken Google’a Azar chat yazarak Azarchat.com link üzerinden sitemize ulaşmanız yeterlidir. Sitemiz tüm cihazlarınızı desteklemektedir iOS Android tablet bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan günün her saati ve her yerden dilediğinizce sitemize misafir girişi yaparak veya Ücretsiz üye olarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bi dost dedi ki:

Valla uygulamaların hepsi insanları sömürme ve dolandırma amaçlı kurulmuş herkesin bütçesi kısıtlı internet paketi yapabiliyoruz en fazla dahası yok yani.
Birde böyle uygulamalara ücret veremeyiz. Bu yüzden sizi tebrik ederim ki böyle bi siteyi bizi düşünerek kurduğunuz için

Ceren dedi ki:

Ücretsiz olmasi iyiymis

Devran dedi ki:

Cok guzel olmus

sevgi dedi ki:

merhaba ben türkiyeden katılıyorum seviyeli arkadaşlar ile tanışabiliriz